Oczyszczanie jajem

Prastara terapia oczyszczania jajem

Głowę oczyszczamy całym jajem, stając po prawej stronie oczyszczanej osoby. Ujmujemy jajo prawą dłonią, kładąc na czole tuż przy włosach. Następnie wodzimy prawoskrętnie dookoła głowy po włosach, zmierzając stopniowo do ciemienia. Następnie znowu zataczamy coraz większe kręgi, aż do pozycji wyjściowej. Teraz już obracamy jajem poziomo, poprzez czoło, uszy i oczy, następnie przez policzek i poniżej ust po brodzie, schodząc na gardło i szyję. Po szyi i tarczycy robimy co najmniej trzy kręgi i powtarzając obroty w odwrotnej kolejności, powracamy do punktu wyjścia na czoło. Robimy jeszcze kilka kręgów po owłosionej części głowy, zmierzając do końca owłosienia szyi na karku. Tutaj podkręcamy i zdecydowanie odrywamy jajo od głowy. Następnie wybijamy je do wysokiej szklanki, prawie do pełna napełnionej wodą. Może być też zwykła, lecz lepiej, by to była wysoka. Samym jajem obracamy w trakcie wodzenia w stronę przeciwną, dookoła jego osi „pod włos". Wybite do szklanki z wodą jajo pozostawiamy w spokoju, ponieważ potrzeba trochę czasu, aby się uformowały stosowne informacyjne struktury. Teraz możemy przystąpić do terapii energetycznej.

Należy trochę odczekać, przynajmniej jakieś pięć minut, aby się uformowała z białka i żółtka informacyjna struktura. Dawniej takie jajo należało wyrzucić za siebie lub zanieść na rozstajne drogi i nie oglądając się powrócić do domu. W dzisiejszej rzeczywistości byłoby to kłopotliwe, zarówno jeśli idzie o rzucenie jajem za siebie, jak i o rozstajne drogi. Możemy co najwyżej wrzucić jajo do sedesu i z odpowiednią intencją wyrażoną w myślach pożegnać je i pobłogosławić, pociągając za przysłowiowy sznurek do spuszczania wody. Przysłowiowy, ponieważ będzie to już tylko sznurek intencyjny, bowiem współcześnie służą do tego przyciski, a intencja jest mniej więcej ta sama, aby energia choroby czy też innego zła odpłynęła wraz z wodą prosto do oczyszczalni, by wraz z innymi brudami została oczyszczona. Można intencyjnie odesłać negatywne energie zawarte w pozostałościach do czeluści Ziemi, do rozżarzonego tygla, aby ta energia została przetopiona i przez Boga zamieniona w miłość. Jeśli energia nie zostanie odpowiednio zneutralizowana, może powrócić do tego, kto to zrobił. Należy poinformować pacjenta o konieczności ochraniania się w trakcie i po zabiegu modlitwami i odwoływania się do Boskiej woli, aby byli chronieni oraz prowadzeni przez Boga i mogli korzystać z pomocy przewodników i pomocników posłanych wam od Boga.

Ta strona używa plików cookies, zapisywanych i odczytywanych z Twojego urządzenia. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Wszystkie szczegóły na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności