Masaż i terapia jajem

Masaż relaksujący, pobudzający i odżywczo-oczyszczający za pomocą żółtka kurzego

Jajko zawsze uchodziło za zalążek życia. Nie tylko dlatego, że rodzi się z niego kura, ale również z powodu tego, że gromadzi się w nim energia, którą można wykorzystać w leczeniu wielu schorzeń.

Masaż i terapia jajem jest niesamowicie skuteczna bez skutków ubocznych. MASAŻ JAJEM działa relaksująco, pobudzająco, odżywczo-oczyszczająco,ujędrnia i wygładza skórę.
Osoba poddająca się terapii lub masażu jajem bardzo szybko odczuwa skutki ustępowania dolegliwości w postaci wyciągającego chłodu z obszaru objętego chorobą lub idącego tak zwanego prądu po ciele. Dodatkowo żółtko wchłania choroby,negatywne energie i zabiera je z ciała.

Osoba poddająca się terapii lub masażem jajem od razu odczuwa skutki oczyszczania z dolegliwości w postaci wyciągającego chłodu z obszaru objętego chorobą lub idącego tak zwanego prądu po ciele. Możemy też zobaczyć jak żółtko w czasie terapii wyciąga dolegliwości w postaci zmieniającej się konsystencji żółtka a nawet zmieniającego się koloru aż do zielonego czy granatowego.

TYM SPOSOBEM NASTĘPUJE OCZYSZCZANIE pleców, nerek, serca, kręgosłupa, jamy brzusznej, płuc, nóg, dolegliwości kobiecych i męskich,tarczycy.

Ta strona używa plików cookies, zapisywanych i odczytywanych z Twojego urządzenia. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Wszystkie szczegóły na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności