Diagnostyka energetyczna organizmu

Diagnostyka energetyczna oraz praca nad oczyszczeniem organizmu, oczyszczeniem czakr, uzdrowieniem relacji międzyludzkich

Przyczyn negatywnych emocji może być bardzo wiele. Niektóre tkwią w osobowości człowieka, np. w chęci, by spełniać wszystkie oczekiwania otoczenia – nawet te, które okazują się nierealne. Albo w stawianiu sobie zbyt wysokich wymagań.

Częściej zdarza się jednak, że to otoczenie i doświadczenia życiowe stają się źródłem złych emocji. Trudne przeżycia (takie jak śmierć bliskiej osoby, choroba, wypadek), złe relacje z rodzicami, problemy w związku, konflikty w pracy – to wszystko sprawia, że negatywne emocje stopniowo się kumulują. Jeśli biorą górę nad Tobą, zaczynasz przeżywać silny stres.

Zakłócenie Twojego pola energetycznego może sięgać jeszcze dalej – do okresu przed narodzinami, a nawet do poprzednich wcieleń. Niektóre lęki, obawy czy traumy „dziedziczysz" po swoich poprzednich wcieleniach – w takiej sytuacji nie masz nawet szansy, by samodzielnie odkryć źródło Twoich problemów.

Zabieg oczyszczania energetycznego sprawia, że oddzielasz się od wszelkich negatywnych wpływów. To tak, jakby ktoś karmił Cię trucizną, ale Ty w pewnym momencie odrzuciłbyś ją. W takiej chwili Twój organizm bardzo szybko odzyskuje równowagę. Zamiast chaosu zaczynasz odczuwać wewnętrzny spokój i wyciszenie. Żyjesz w zgodzie ze sobą i łatwiej jest Ci budować dobre relacje z otoczeniem.
W zależności od tego, jak silne są Twoje złe emocje, oczyszczanie energetyczne może wymagać jednego lub kilku zabiegów. Dlatego na początek przeprowadzamy zawsze analizę stanu Twojego pola energetycznego i powiadamiam, ile zabiegów będzie potrzebnych, by całkowicie uwolnić Cię od złych emocji. Zarówno analizę, jak i same zabiegi można przeprowadzać na odległość – są one tak samo skuteczne, jak zabiegi przeprowadzane na miejscu, w gabinecie.

Czakry to 7 punktów energetycznych w Twoim organizmie. To potężne centra energii, które – niczym akumulatory – wysyłają energię, wspierającą funkcjonowanie Twojego organizmu.

Czakry usytuowane są wzdłuż kręgosłupa i na czubku głowy. Jeśli funkcjonują prawidłowo, dopisuje Ci zdrowie – po prostu czujesz się znakomicie w swoim ciele. Twoje relacje z otoczeniem układają się dobrze: jesteś otwarty na innych ludzi, potrafisz odnosić się do nich przyjaźnie.
Gdy jedna lub więcej czakr w organizmie ulega rozregulowaniu, odczuwasz to jako różne dolegliwości – począwszy od problemów zdrowotnych, poprzez złe samopoczucie psychiczne, aż po nałogi, pogorszenie relacji z otoczeniem czy kłopoty finansowe.

Usunięcie przyczyny – czyli odblokowanie i synchronizacja czakr – sprawia, że problemy ustępują. Zakłócenia w pracy czakr na szczęście są odwracalne: przypominają strojenie instrumentu muzycznego. Tak, jak źle napięte struny trzeba od nowa nastroić, by uzyskać czysty dźwięk, tak samo Twój organizm potrzebuje nastrojenia (synchronizacji), by odzyskać równowagę.

Diagnostykę stanu energetycznego całego organizmu przeprowadza naturoterapeuta Patrycja Szlosek Wani.

Ta strona używa plików cookies, zapisywanych i odczytywanych z Twojego urządzenia. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Wszystkie szczegóły na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności